با توجه به بررسی های به عمل آمده از باشگاه ها و مراکز پرورش اسب، به این نتیجه دست یافتیم که یکی از مسائلی که در تمام باشگاه ها و مراکز پرورش اسب حائز اهمیت می باشد، نگهداری اطلاعات اشخاصی است که به هر نحوی با باشگاه و مرکز در ارتباط هستند. این اشخاص می توانند از پرسنل مجموعه، دامپزشکان، سوارکاران، مربیان، مالکان اسب و ...  باشند.
 اما دیگر نگران گم شدن اطلاعات این اشخاص نباشید زیرا شما در نرم افزار مدیریت باشگاه اسب(اسپا)، می توانید به راحتی هر چه تمام، تنها با داشتن یک وسیله مجهز به اینترنت( گوشی های تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر رومیزی و ...)، تمام اطلاعات مربوط به این اشخاص اعم از نام، نام خانوادگی، کدملی، نام پدر، شماره موبایل، شماره شناسنامه، کدپستی، آدرس، سمت و ... را ثبت و ذخیره نمایید و در هر مکان و زمانی که به این اطلاعات نیاز داشتید، به راحتی، به آن ها دسترسی پیدا کنید.

شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با سایر امکانات اسپا، به قسمت امکانات نرم افزار مدیریت باشگاه اسب(اسپا) مراجعه فرمایید. هم چنین در صورت داشتن هر گونه سوالی، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با پشتیبان های ما، در تماس باشید.

شماره تماس: 03538303277

شماره واتساپ: 09017427667

پیج اینستاگرام: aspa_app