مدیریت باشگاه اسب | اسپا
تماس با ما
درباره اسپا

مشاوره تلفنی رایگان

درصورت تمایل به بکارگیری نرم افزار اسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می توانید از طریق شماره تماس زیر باما در ارتباط باشید.

  • تلفن دفتر مرکزی: 03538303277
  • یزد، بلوار آیت الله خامنه ایی، کوچه29

تاریخچه اسپا

 در دنیای امروز با ایجاد فن آوری های جدید و بروز، کارها ساده ترشده اند. در دنیا تحولی به وجود آمده تا کارها و روش های سنتی کنار گذاشته شوند و روش های فن آورانه و جدید جایگزین شوند. سادگی، سهولت دسترسی، مانایی و امنیت اطلاعات از مزایای سیستم های نرم افزاری است.
شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر با بهره گیری از تجربیات افراد مجرب در صنعت اسب، در راستای ایجاد یک راهکار فن آورانه و بروز در مدیریت مزارع پرورش اسب قدم برداشته است. سامانه مدیریت باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا، نرم افزاری است که به وسیله آن می‏ توانید باشگاه خود را مکانیزه مدیریت کنید، کلیه ی فعالیت های مرتبط با اسب های خود را به راحتی و با دقت ثبت کنید و تمرکز خود را روی پرورش اسب هایتان بگذارید و نگران ثبت و از بین رفتن اطلاعات خود نباشید. سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب وسوارکاری اَسپا نرم افزاری تحت وب است و ویژگی های منحصربه فردی دارد، شما با هر دستگاه الکترونیکی اعم از(موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترو...) که داشته باشید می توانید با این سامانه کارکنید و تمام فعالیت های انجام شده در باشگاه خود را ثبت کنید و هرموقع که نیازداشتید از آن گزارش های مختلف تهیه کنید. از هرجایی که باشید می توانید فقط با داشتن اینترنت به سیستم دسترسی پیداکنید و دیگر نیازی نیست که فقط در دفترِکاری خود باشید تا به سیستم دسترسی داشته باشید. باداشتن این سیستم هرکجا که موبایل یا کامپیوتری در دسترس شما باشد آنجا دفترکاری شماست!
در سامانه اسپا شما می توانید پیام ها و یادآوری هایی را حتی برای سال های آینده تعریف کنید و نگران فراموش شدن آنها نباشید، چون سامانه اَسپا به شما یادآوری خواهد کرد. سامانه اَسپا با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بستر مناسبی در راستای رفع نیازهای باشگاه شما ایجاد کرده است. در این نرم افزار امنیت و مانایی اطلاعات بسیار مورد توجه ما قرار داشته و سعی برآن داریم تا امنیت بالایی را برای این اطلاعات ایجاد کنیم. کلیه ی بخش های این نرم افزار از پایه تحلیل و برنامه نویسی شده است وبدین سبب با به وجود آمدن نیاز های جدید، بروز خواهد شد و به صورت مداوم بخش های جذاب و مفید به سامانه اضافه خواهد شد. پشتیبانی فنی در کنار پشتیبانی آموزشی نرم افزار یکی از اصلی ترین اهداف طراحی این سامانه است .
باشگاه داران زیادی به شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر ، اعتماد کرده اند و در حال استفاده از سامانه اَسپا در مدیریت باشگاه خود هستند. از جمله ی این باشگاه ها : مزرعه پرورش اسب حسین آباد، مرکز پرورش اسب پازن، باشگاه پرورش اسب پارت، دهکده پرورش اسب رفیع، می باشد.
در صورت تمایل به بکارگیری نرم افزار اَسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی رایگان

درصورت تمایل به بکارگیری نرم افزار اسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می توانید از طریق شماره تماس زیر باما در ارتباط باشید.

  • تلفن دفتر مرکزی: 03538303277
  • یزد، بلوار آیت الله خامنه ای، کوچه29
  • پیج اینستاگرام: aspa_app
Alternate Text

مدیریت فقط پیشرفت کارها در حضورتان نیست، بلکه پیشرفت کارها در عدم حضورتان است. بانرم افزار اسپا باشگاه خود را در هرزمان و مکان مدیریت کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وبسایت نرم افزار مدیریت باشگاه اسب (اسپا) متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید می باشد.

شرکت نرم افزاری خورشید - شرکت طراحی سایت خورشید یزد