مدیریت باشگاه اسب | اسپا

سوالات متداول در مورد نرم افزار مدیریت باشگاه اسب؛ اسپا

شما در نرم افزار مدیریت باشگاه خود می توانید نامحدود اسب ثبت کنید و برای هرکدام پروفایل تشکیل بدهید.

اسپا سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب می باشد. اَسپا، نرم افزاری تحت وب است که به وسیله آن می‏ توانید باشگاه خود را مدیریت کنید و کلیه ی فعالیت های مرتبط با اسب های خود را به راحتی ثبت و پیگیری کنید. 

اسپا، برای باشگاه داران و کسانی که در زمینه پرورش، نگهداری، سوارکاری، خرید و فروش و امور مرتبط با اسب فعالیت می کنند، کاربرد دارد.

اسپا با هر دستگاه الکترونیکی اعم از:

 • موبایل
 • تبلت
 • لپ تاپ
 • کامپیوتر
 • و...

سازگاری دارد.

ویژگی های منحصر به فرد اسپا به شرح زیر می باشد:

 • ثبت و نگهداری تمامی فعالیت های اسب ها
 • گزارش دهی تخصصی از فعالیت ها
 • مانایی و امنیت اطلاعات ثبت شده
 • یادآوری تمام فعالیت های مهم باشگاه
 • ذخیره سازی نامحدود اطلاعات
 • محیط ساده و قابل فهم برای تمامی پرسنل
 • ایجاد نظم در کارها
 • افزایش سرعت در کارها

چنانچه شما درخواست اضافه کردن یک امکان به سامانه را داشته باشید  و آن امکان، برای سامانه مفید و برای دیگران نیز کاربردی باشد، می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. در صورت تایید کارشناسان شرکت، این امکان به سامانه افزوده می شود.

در صورت بروز هرگونه خطا به مدت 15 سال، خطاها به صورت رایگان برطرف می شود.

 بله. اسپا خدمات زیادی نظیر: ثبت فعالیت اسب ها، کشش، خوراک دهی، یادآوری زایمان و شیردهی اسب ها، گزارشات اسب ها و فعالیت ها و... برای باشگاه داران و کسانی که در زمینه پرورش اسب فعالیت می کنند، ارائه می دهد.

بله. با اسپا می توانید تمام امور مرتبط با اسب های خود نظیر مسابقه ها، تعیین یا تغییر مربی، فعالیت های آموزش و تعلیم و... را به راحتی ثبت و مدیریت کنید.

بله. اسپا برای کسانی که در زمینه نگهداری از اسب فعالیت میکنند، بسیار مفید و کاربردی است و خدماتی نظیر ثبت گزارشات ویزیت ها، گزارشات مالی و... را ارائه می دهد.

بله. شما با استفاده از نرم افزار اسپا می توانید به مدیریت، نظم دهی بیشتر و ثبت دقیق فعالیت های مرتبط با اسب های خود بپردازید.

شما عزیزان می توانید مطابق نیازهای خود، یکی از نسخه های اسپا را تهیه کنید. جهت مشاهده نسخه ها و تعرفه آن ها کلیک کنید.

اسپا باعث نظم و مدیریت بهتر و بیشتر باشگاه شما می شود؛ زیرا می توانید کلیه فعالیت های مرتبط با اسب های خود را دقیق و راحت ثبت کنید و هم چنین، می توانید پیام ها و یادآوری هایی را حتی برای سال های آینده تعریف کنید و نگران فراموش شدن آنها نباشید، چون سامانه اَسپا به شما یادآوری خواهد کرد.

طبیعتا سیستمی شدن کارها در کلیه امور افزایش سرعت را به همراه دارد. سامانه اسپا نیز باعث افزایش قابل توجه سرعت در انجام کارها می شود.

 در این نرم افزار، امنیت و مانایی اطلاعات بسیار مورد توجه ما قرار داشته و تلاش کردیم تا امنیت بالایی را برای این اطلاعات ایجاد کنیم.

📞 تلفن تماس: 03538303277 

📍 آدرس: یزد - بلوار آیت الله خامنه ای، ابتدای کوچه 29 - شرکت خورشید نشان کویر 

✉️ ایمیل: info@khorshidneshan.ir

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 الی 14، عصرها 17 الی 22 

شما تنها با داشتن موبایل یا کامپیوتر و با استفاده از اینترنت، در هر کجا که باشید می توانید از این سامانه استفاده کنید و باشگاه خود را مدیریت کنید.

در هر کجای دنیا که باشید چه در مسافرت و گردش باشید، چه در خانه، کافیست فقط با داشتن موبایل یا کامپیوتر و با استفاده از اینترنت به سیستم دسترسی پیدا کنید و دیگر نیازی نیست که فقط در دفترِکاری خود باشید تا به سیستم دسترسی داشته باشید.

خیر. هیچ محدودیتی برای تعریف آیتم ها وجود ندارد و با خیال راحت می توانید به ثبت کارها و فعالیت ها بپردازید.

 در صورت نیاز به آموزش، شما می توانید از طریق مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با پشتیبانی هماهنگ کرده و آموزش های لازم را فرا بگیرید. هم چنین، شما می توانید با مشاهده فیلم آموزشی که توسط کارشناسان فراهم شده به استفاده از نرم افزار اسپا بپردازید.

در صورتی که بخواهید یک قابلیت را به این سامانه اضافه کنید، باید درخواست خود را از طریق پشتیبانی مطرح کنید. کارشناسان شرکت بعد از بررسی و تایید اینکه این قابلیت برای سامانه مفید و کاربردی است، درخواست شما را پذیرفته و آن را انجام می دهند.

بله. به تعداد نامحدود می توانید به صورت همزمان از این سامانه استفاده کنید.

چنانچه قصد خرید این سامانه را دارید و تمایل دارید با قسمت های مختلف آن آشنا شوید می توانید با مراجعه به آدرس https://d.aspaa.ir/ و دریافت نام کاربری و پسورد از طریق پشتیبانی به مشاهده نسخه دمو اسپا بپردازید.

برای خرید این نرم افزار باید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و برای عقد قرارداد و نحوه پرداخت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

سامانه مدیریت باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا، نرم افزاری است که به وسیله آن می‏ توانید باشگاه خود را مکانیزه مدیریت کنید، کلیه ی فعالیت های مرتبط با اسب های خود را به راحتی و با دقت ثبت کنید و تمرکز خود را روی پرورش اسب هایتان بگذارید و نگران ثبت و از بین رفتن اطلاعات خود نباشید. 

مشاوره تلفنی رایگان

درصورت تمایل به بکارگیری نرم افزار اسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می توانید از طریق شماره تماس زیر باما در ارتباط باشید.

 • تلفن دفتر مرکزی: 03538303277
 • یزد، بلوار آیت الله خامنه ای، کوچه29
 • پیج اینستاگرام: aspa_app
Alternate Text

مدیریت فقط پیشرفت کارها در حضورتان نیست، بلکه پیشرفت کارها در عدم حضورتان است. بانرم افزار اسپا باشگاه خود را در هرزمان و مکان مدیریت کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وبسایت نرم افزار مدیریت باشگاه اسب (اسپا) متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید می باشد.

شرکت نرم افزاری خورشید - شرکت طراحی سایت خورشید یزد